HomeOver OVEBedrijvenNieuwsAgendaPrikbordLinks

Agenda


Voorlichtingsbijeenkomst BIZ Ekkersrijt op 28 oktober 17.30 uur bij Prodrive Science Park 5640 te Son


In een korte presentatie wordt uiteengezet waarom de BIZ een “must” is voor Ekkersrijt en een zaak van ondernemers voor ondernemers. Daarnaast is er ruime gelegenheid voor vragen en discussie.

28 oktober 2010 17:30 t/m 28 oktober 2010 19:00
Inschrijven: Via formulier

Waarom hebben we op Ekkersrijt een BIZ nodig?

Door de inspanningen van SBBE hebben we op dit moment een lichte voorsprong op de criminelen die Ekkersrijt frequenteerden. De criminaliteitscijfers die op de bijeenkomst worden getoond bewijzen dit feit. Als ondernemer weet u dat het een absolute voorwaarde voor het behoud van die voorsprong is dat steeds opnieuw wordt geïnnoveerd. Daarvoor zal dus voortdurend moeten worden geïnvesteerd in het up to date houden van ons beveiligingssysteem.

Tot nu toe werd tweederde van de investeringen in het beveiligingsplan geput uit subsidies van diverse overheidsinstanties. Hier mogen we voor de toekomst niet op rekenen. Een derde van het benodigde geld werd opgebracht door de leden van SBBE, zij vertegenwoordigden ca. 60% van de ondernemers op Ekkersrijt. Van hen kan niet worden verlangd dat zij voortdurend alle lasten van de beveiliging blijven dragen. Daarom is de totstandkoming van de BIZ Ekkersrijt noodzakelijk.

Als de BIZ een feit is zullen alle bedrijven op Ekkersrijt naar evenredigheid hun steentje gaan bijdragen. Het gevolg daarvan is dat voor de meeste ondernemers die nu lid van de stichting zijn de bijdrage zal worden verlaagd en dat er toch voldoende middelen beschikbaar zullen zijn om de beveiligingsinstallatie op Ekkersrijt steeds tijdig aan te passen aan de nieuwste stand van de techniek.

Binnenkort ontvangt u van de gemeente Son en Breugel een enquêteformulier waarin u wordt gevraagd of u instemt met  het instellen van een BIZ op Ekkersrijt. Voor het doorgaan van de BIZ is het nodig dat meer dan de helft van de uitgestuurde formulieren wordt geretourneerd. Als twee derde van de ingestuurde formulieren een stem voor de BIZ is en die groep meer dan de helft van de OZ waarde op Ekkersrijt vertegenwoordigen is de BIZ een feit.

De gemeente gaat dan, op basis van de OZ waarde, een heffing opleggen die vervolgens wordt overgedragen aan de Stichting BIZ Ekkersrijt. Deze stichting, waarvan het bestuur uitsluitend wordt gevormd door ondernemers op Ekkersrijt, gaat deze fondsen aanwenden om het beveiligingssysteem ook in de toekomst voldoende afschrikwekkend te maken voor de meeste criminelen.

Om u optimaal te informeren over de feiten m.b.t. de BIZ organiseert OVE vier voorlichtingsbijeenkomsten op 14 en 28 oktober om 12.00 en 17.30 uur. De locaties zijn, om het u gemakkelijk te maken, verspreid over Ekkersrijt. Op de bijeenkomsten geven we natuurlijk voorlichting over de BIZ maar ze zijn er vooral om u de gelegenheid te bieden uw vragen over deze zaak te stellen. Als de bijeenkomst in uw compartiment niet past in uw agenda bent u vrij om een van de andere sessies te bezoeken. Wij hopen van harte dat u, als u nog twijfels heeft over de noodzaak van de BIZ, ons in de gelegenheid stelt onze argumenten naar voren te brengen.

Gezien de tijdstippen van de bijeenkomsten bieden wij u een broodje en een drankje aan. U kunt zich met onderstaand formulier aanmelden voor deze bijeenkomst.

Uw aanwezigheid wordt door ons zeer op prijs gesteld.


Inschrijven


Alle velden gemarkeerd met * zijn verplicht.
Bedrijfsnaam: *

Titel: *

Naam: *

Functie:

Telefoon: *

E-mailadres: *

Ik wil de OVE nieuwsbrief ontvangen: *

Contact Routebeschrijving