bedrijvenpark ondernemersvereniging (OVE) beveiliging bedrijven (SBBE)
Home / Bedrijvenpark / nieuws

Stakenburgfonds kleedt rotondes aan, samen met u!

dinsdag 11 oktober 2016

We richten de rotondes opnieuw in! Het Stakenburgfonds is een project gestart om de vier rotondes in ons dorp opnieuw "aan te kleden".

Son en Breugel kom je binnen via vier invalswegen met een rotonde: de Boslaan, de Planetenlaan, de Rooijseweg en de Kanaalstraat. We willen iedere bezoeker, inwoner of ondernemer een warm welkom heten in ons mooie dorp!

We richten de rotondes opnieuw in!Het Stakenburgfonds is een project gestart om de vier rotondes in ons dorp opnieuw "aan te kleden". Het is een uitgebreid project en we kunnen het ook niet alleen. Inwoners en ondernemers kunnen op verschillende manieren meedenken, meewerken en bijdragen.

Thema: bevrijding
Het thema voor de inrichting van de rotondes is Bevrijding: in het verleden, het heden en de toekomst.
In de Tweede Wereldoorlog speelde Son en Breugel een cruciale rol rondom de bevrijding. Maar ook anno 2016 zet ons dorp zich in voor vrijheid, veiligheid en saamhorigheid. Bij toekomst denken we bijvoorbeeld aan de high tech bedrijven die op Ekkersrijt gevestigd zijn - en aan de productiemogelijkheden zoals 3D-printing. Daarmee is het thema rond!

Meer informatie over hoe deel te nemen via: Stakenburgfonds actie

2021 Bedrijvenpark Ekkersrijt.